Wybierz Język , Select language                                                                                                                          (1kB)  (1kB) (2kB) (1kB)
 Tłumaczenia przysięgłe języków Rosyjskiego oraz Ukraińskiego , Doradztwo prawne , usługi pośrednictwa nie czekaj skontaktuj się ze mną !
  Menu
Strona Główna
Kontakt
Referencje
Oferta

STRONA GŁÓWNA

Witam serdecznie!

Nazywam się Gleb Kolesnikow. Jestem tłumaczem przysięgłym języka ukraińskiego i języka rosyjskiego, biegłym Sądu Okręgowego w Katowicach. Zostałem wpisany na Listę Krajową Tłumaczy Przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/356/05. Na rynku działam od 1994 roku. Oferuję: tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego i języka rosyjskiego na język polski i odwrotnie, wszystkie rodzaje tłumaczeń z w/w języków, usługi pośrednictwa i przedstawicielstwa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz na Ukrainie (współpracuję z Firmami prawniczymi w Żytomierzu i Kijowie, posiadam kontakty handlowe i biznesowe na Ukrainie), wyjazdy z klientami na Ukrainę, doradztwo prawne dla cudzoziemców - obywateli byłego ZSRR, doradztwo prawne obszar Ukraina, pośrednictwo i pomoc prawna w zakresie nabycia nieruchomości, rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce i na Ukrainie, sprawy związany z ubieganiem się o odszkodowanie w wypadkach drogowych.

Gleb Kolesnikow
40-754 Katowice (Polska)
ul. Kijowska 47/40
tel./fax. (032)206-40-79
Tel.kom. 601-52-79-56
e-mail : jarwa@post.pl

© Design by Compsoft.